ریختن شیره عسل

ریختن شیره عسل

با استفاده از شهدی که گیاهان مختلف دارند، محصولی به نام عسل تولید می گردد که جزو کالاهای بسیار پرفروش در سراسر کشور به شمار می آید و اغلب دارای نامگذاری های متنوعی هستند که بیشتر این نامگذاری ها مربوط به نوع شهد مورد استفاده در تولید عسل و همچنین منطقه ای که عسل در آن تولید می شود، بوده و به طور مثال می توان به عسل خوانسار اصفهان اشاره کرد.

این نوع عسل، محصولی فوق العاده به شمار می آید، پخش عسل خوانسار اصفهان در این مجموعه سبب شده که مشتریان بتوانند به قیمت عمده نیز این محصول را تهیه نمایند و به این ترتیب از فروش خوبی برخوردار است.

عسل خوانسار اصفهان

یک قاشق شیره عسل

عسل خوانسار اصفهان محصولی از طبیعت های مربوط به استان اصفهان می باشد و از آن جایی که می توان در مناطق مختلفی از این استان، ناحیه های سرسبز مشاهده کرد، به این ترتیب عسل خوانسار اصفهان تنها محدود به ناحیه خاصی نبود و می توان این محصول را از گوشه و کنار این استان تهیه کرد، از طرفی گسترده بودن مناطق مربوط به تولید این محصول، باعث می شود که میزان تولید نیز به صورت انبوه افزایش پیدا کند.

عسل خوانسار اصفهان از گیاهان متنوعی می تواند به دست بیاید و تنها چالش بزرگ در تولید آن ها مخل قرارگیری کندوی عسل خواهد بود، چون باید مسافت بین کندو تا گیاهان به قدری باشد که زنبورها برای پیدا کردن شهد گیاه و حمل آن زمان زیادی را صرف نکنند و بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن از آن ها برای تولید عسل استفاده کنند، به همین دلیل بسیار مهم است که کندوی مورد نظر در منطقه مناسبی قرار بگیرد تا به این طریق روند تولید نیز سرعت یابد.

گفتنی است که عسل خوانسار اصفهان به نسبت عسل های دیگر از ویسکوزیته نسبتا بالاتری برخوردار است، به این شکل که چسبندگی زیادی ایجاد می کند و مهم ترین دلیلی که سبب افزایش ویسکوزیته عسل خوانسار اصفهان شده، غلظت بسیار بالای آن می باشد، چون زنبور ها به شکل فشرده این محصول را تولید می نمایند و به این ترتیب هر چه میزان غلظت محصول افزایش پیدا کند، به همان میزان نیز چسبندگی بیشتری ایجاد خواهد کرد و به همین دلیل کیفیت این محصول به شدت بالاست.

عسل خوانسار اصفهان عمده

قاشق درون شیره عسل

عسل خوانسار اصفهان  عمده محصولی بسیار پرفروش می باشد، چرا که خرید های عمده و فله ای این محصولات معمولا بالای ده الی بیست کیلوگرم می باشد و به منظور جذب مشتری جهت خرید عمده عسل خوانسار اصفهان، تلاش می شود که محصول به قیمتی بسیار مناسب وارد بازارها شود، به این شکل که حداقل ده الی بیست درصد از قیمت محصول به ازای هر یک کیلوگرم کاهش می یابد و خرید آن برای مشتری مقرون به صرفه خواهد بود.

یکی از سوال هایی که به کرات درباره عسل خوانسار اصفهان عمده پرسیده می شود، بسته بندی محصول بوده که این در واقع این مدل از عسل ها در دبه های پلاستیکی و یا بشکه ها بسته می شوند و به منظور حفظ بهداشت و کیفیت توسط دستگاه های مخصوص پلمپ می گردد، همچنین این مدل از بسته بندی تاثیر زیادی جلوگیری از فساد محصول داشته و امکان ارسال آن به نقاط مختلف کشور را نیز فراهم می نمایند.

عسل خوانسار اصفهان که به صورت عمده وارد بازارها می شود، دارای یک لیست قیمت کاملا مشخص می باشد و تمامی قیمت هایی که در این لیست ها درج می شود، متناسب با آخرین قیمت های تنظیم شده در بازار بوده و به این ترتیب می توان از طریق این لیست قیمت، هزینه های اصلی و به روز انواع عسل موجود در بازارهای ایران را استعلام کرد.

آشنایی با ویژگی های عسل خوانسار اصفهان

شیره عسل و قاشقک چوبی

یکی از بهترین راه هایی که به واسطه آن می توان محصولی را انتخاب و خریداری کرد که دارای کیفیت بالایی باشد، آشنایی با ویژگی های منحصر به فرد محصول می باشد، به طور مثال یکی از مهم ترین ویژگی های عسل خوانسار اصفهان داشتن قند پایین می باشد و تنها با تست کردن مزه این نوع عسل می توان به این ویژگی پی برد، در صورتی که خوردن یک قاشق کامل از آن سبب سوزش گلو نشود، می توان متوجه شد که محصول از قند پایین تری نیز برخوردار است.

همچنین گفته می شود که این نوع عسل نسبت به عسل های دیگری که در بازارها یافت می شود، از ماندگاری بالاتری نیز برخوردار است و بدون مواد نگهدارنده می تواند سالیان سال سالم باقی بماند و دچار فساد هم نشود، چون از شهد گیاهانی تهیه می شود که به طور طبیعی حاوی مواد نگهدارنده بوده و به این ترتیب دیگر نیازی به افزودن مواد شیمیایی به آن نیست، به همین دلیل گفته می شود که عسل خوانسار اصفهان محصولی کاملا ارگانیک بوده که از طبیعت به دست آمده و بدون تغییر به دست مشتریان عزیز می رسد.

از دیگر ویژگی های این محصول این است که عسل خوانسار اصفهان از بسته بندی مناسبی برخوردار است و حتی نوع فله ای آن نیز دارای بسته بندی مشخصی است و می تواند این اطمینان را به مشتری بدهد که بهداشت محصول در اولویت قرار داشته و انتخاب آن گزینه عالی خواهد بود، همچنین گفتنی است که در بسته بندی این محصولات دست دخالت نداشته و همگی مراحل آن از پر کردن ظروف گرفته تا پلمپ کردن درب آن توسط دستگاه های خاصی صورت می گیرد که پیشرفته بوده و در افزایش درجه کیفی محصول نیز نقش مهمی خواهد داشت.

عسل خوانسار اصفهان و فواید بی نظیرش

مصرف عسل خوانسار اصفهان، فواید خارق العاده برای بدن دارد و در ادامه این مطلب به مواردی از آن ها اشاره خواهد شد، پس با ما همراه شوید؛

یکی از مهم ترین فوایدی که مصرف این نوع عسل به دنبال خواهد داشت، جلوگیری و درمان سوءهاضمه می باشد که به دلیل تغذیه نامناسب و سبک زندگی ناسالم به شدت شایع شده و مصرف عسل خوانسار اصفهان به صورت ناشتا می تواند بدون نیاز به قرص های شیمیایی این مشکل را درمان نماید، چون از ترشح بیش از حد اسید معده جلوگیری کرده و از طرفی معده را به قدری تقویت می کند که بتواند در هضم و جذب عملکرد بهتری از خود نشان دهد.

عسل خوانسار اصفهان برای قلب و عروق نیز می تواند معجزه کند، به طور مثال تاثیر به سزایی در افزایش و بهبود کارکرد قلب دارد و به این ترتیب باعث می شود که فرد از سلامت کافی برخوردار باشد، همچنین ترکیبات مختلفی در این محصولات یافت شده که نشان می دهد مصرف آن می تواند تاثیر زیادی در کاهش رسوب کلسترول در جداره عروق داشته باشد و به این ترتیب با مصرف آن می توان از بروز هر نوع سکته قلبی و بیماری های مرتبط با آن جلوگیری کرد.

اگر دچار سنگ کلیه هستید، مصرف عسل خوانسار اصفهان می تواند چاره این بیماری باشد، تنها کافی است که مقداری از این محصول به همراه لیمو ترش و آب ولرم با هم مخلوط شود و سپس سه نوبت در روز مصرف گردد، بهتر است که صبح ها به شکل ناشتا و ظهر و شب قبل از غذا مصرف گردد تا کلیه ها را وادار به تولید ادرار نماید و هر چه میزان و تعداد دفعات دفع ادرار افزایش پیدا کند، به همان میزان نیز سنگ های موجود در کلیه از بین می روند.

عسل ها عناصر بسیار زیادی را در خود جای می دهند، به طور مثال در عسل خوانسار اصفهان می توان مقدار زیادی عنصر فسفر و یا منیزیم یافت کرد که برای بدن بسیار ضروری هستند و نبود یا کمبود آن ها می تواند تاثیرات بسیار منفی و مخربی بر روی سیستم عصبی و هورمون ها داشته باشد و به کل سیستم های بدن را دچار اختلال و مشکل کند، در صورتی که می توان به راحتی با مصرف روزانه دو قاشق چایخوری از این محصول، کمبود بدن نسبت به این عناصر و مواد معدنی را جبران نمود.

خرید عمده عسل خوانسار اصفهان

ریختن شیره عسل روی قاشق چوبی

خرید عمده عسل خوانسار اصفهان از مراکز معتبری مثل مرکز خرید عسل آنسه امکان پذیر بوده و خرید از این مراکز معتبر می تواند مزایای بیشماری را به دنبال داشته باشد که مهم ترین آن اطمینان از کیفیت محصول می باشد.

به طوری که در این مجموعه عسل های مرغوب و درجه یک توزیع می شود و بسیاری از متقاضیان پس از اولین تجربه خرید از این مرکز معتبر فروش، به قدری از محصولات ارائه داده شده رضایت داشتند که میزان خرید خود را افزایش داده اند.

روش خرید از مجموعه عسل آنسه به دو روش حضوری و غیر حضوری بوده و به این ترتیب مشتریانی که دسترسی به این مجموعه ندارند، می توانند از طریق راه های اینترنتی و تلفنی با این مرکز در تماس باشند.

مشاوران مجموعه عسل آنسه آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز بوده و تمامی راهنمایی های لازم در این زمینه را ارائه خواهند داد، همچنین ثبت سفارش از همین طریق هم برای خریداران امکان پذیر بوده و می توان انواع عسل خوانسار اصفهان را به صورت کیلویی و فله ای خریداری نمود که در سریع ترین زمان ممکن محصول آماده شده و سپس به هر نقطه کشور که لازم باشد ارسال خواهد شد.

 

 

 

 

28 دیدگاه

 • عسل خوانسار عسل خیلی باکیفیتی هستش ممنون از مجموعه آ آنسه عسل

  • بی شک از بهترین عسل ها در امر صادرات و فروش داخلی هست

 • سلام
  ممنون از سایت و کارشناسان خوبتون
  من واقعا از خریدم راضی هستم

 • سلام و خدا قوت
  واقعا عسل خوانسار مجموعه شما در کیفیت بی نظیر هستند امیدوارم برندهای معتبری مثل شما در سطح بازارهای جهانی بدرخشند.

 • عسل خانسار جز با کیفیت ترین عسل های ایران هست و من طعم عسل خانسار رو نسبت به سایر عسل خیلی بیشتر دوست دارم.

 • افرادی که مشکل هضم غذا دارن از عسل خانسار استفاده کنند چون عسل خانسار باعث تقویت معده میشه و به شما کمک می کنه که اسید معده هم کنترل بشه.

 • چطوری می تونم عسل خانسار رو از سایت شما ثبت سفارش کنم؟ به صورت کیلویی چه قیمتی هست؟ ارسال به سراسر کشور هم دارید؟

 • عسل خانسار از کیفیت بسیار زیادی برخوردار هست و طعم عالی داره،من همیشه انتخابم‌ بین عسل های موجود در بازار عسل خانسار هست.

 • عسل خانسار شیرینی ملایمی داره و به همین دلیل احساس می‌کنم برای افرادی که دچار دیابت هستند هم مناسب هست اگر این طور هست می‌خوام برای مادرم سفارش بدم.

 • عسل خانسار در استان زیبای اصفهان تولید میشه و می تونم بگم که عسل خانسار به تنهایی تونسته به دلیل طعم عالیش شهرستان خوانسار در اصفهان رو معروف کنه.

 • اگر می خواهید قلب سالمی داشته باشید بهتون توصیه می کنم که مصرف عسل رو در برنامه غذایی خودتون قرار بدید مخصوصا عسل خانسار برای سلامت قلب تضمینی هست.

 • اگر سنگ کلیه دارید عسل خانسار رو استفاده کنید من از ترفندی که تو تین سایت نوشته شده بود استفاده کردم و راحت تونستم سنگ کلیه ام رو دفع کنم خدا خیرتون بده

 • یکی از مشکلات و بیماری هایی که در سنین بالا ما رو تهدید می کنه بیماری های قلبی و عروقی هست و برای جلوگیری از این قبیل بیماری ها مصرف عسل خانسار عالی هست.

 • از سایت شما عسل مرغوب و درجه یک خانسار رو سفارش دادم باید بگم که بسته بندی عالی و استانداردی داشت که تضمین کننده صحت و سلامت محصول شما بود و از طرفی دیگه از طعمش هم بسیار راضی بودم.

 • به نظرم کیفیت عسل شما در حد صادراتیه و درود بر تعهد کاری شما که ملاک کار رضایت مشتریه و افزایش آن .من که به نوبه خودم توصیه میکنم به همه دوستانم

 • مجموعه عالی، کارشناسان متعهد
  ممنونم از شرکت بزرگ آنسه که خرید عالی رو برای ما به ارمغان میاره🙏🏻🌹

 • عسل طبیعی و با کیفیت باعث درمان خیلی بیماری ها میشه ممنون از مجموعه شما بابت این عسل طبیعی

 • این عسل ها به باکو و بانه هم ارسال میشه؟ چون به تعداد و با حجم بالا نیاز داریم طریقه ثبت سفارش رو هم ممنون میشم توضیح بدید 🥰🙏🙏

 • تعریف عسل خوانسار رو خیلی شنیدم مشخصه که از کیفیت بالایی برخوردار هستش میشه به من تخفیف بدهید؟ چون به تعداد بالا احتیاج دارم

  • سلام، وقتتون بخیر، ممنون که ما رو از نظراتتون آگاه می کنید.

 • سلام خدا قوت
  تشکر میکنم از مجموعه آنسه برای مطالب مفیدی که درباره انواع عسل ها منتشر میکنه و هم تخفیف های جذاب و قیمت های مناسبی که میذاره

 • با سلام وعرض ادب
  عسل خوانسار از باکیفیت ترین عسل هایطبیعیه ایرانه حالا باکیفیت ترین عسل خوانسار رو میشه از شما با خیال راحت و اعتماد و اطمینان بالا تهیه کرد.
  با تشکر از مجموعه خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *